Wiadomości z tagiem Oczy  RSS
Na imprezie było 40 gwiazd, ale wszyscy patrzyli tylko na Edytę Herbuś! Jej apetyczny biust o mało nie wypadł z tej obłędnej sukni!

Dodano: 19.03.2018 22:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dekolt sukienki aktorki więcej odsłania niż zasłania Edyta Herbuś z wielkim dekoltem Piękna aktorka i tancerka znowu udowodniła, że wie, jak przyciągać oczy fanów i obiektywy fotoreporterów. Edyta Herbuś pojawiła się na gali w Teatrze Wielkim ubrana w suknię, która niewątpliwie zrobiła z niej gwiazdę wieczoru. Na gali z okazji stulecia Stowarzyszenia Autorów ZAiKS pojawiła się prawdziwa śmietanka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Apatia, dystans, brak szacunku – to jeszcze miłość czy już tylko „bycie zajętym”?

Dodano: 19.03.2018 18:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


„Jesteśmy ze sobą przez zasiedzenie” rzekła niedawno moja znajoma z 20-letnim stażem małżeńskim. Pomyślałam sobie, że po tylu latach razem rutyna nie powinna być niczym niezwykłym czy też niepokojącym. Te wszystkie motyle w brzuchu i inne objawy „zakochania” muszą przecież w końcu minąć. Co nie oznacza oczywiście, że w to miejsce nie wkroczyła zwykła, dojrzała […]

Źródło: ohme.pl

Kamerzysta na wesele – jak wybrać profesjonalistę?

Dodano: 19.03.2018 14:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu, dlatego większość przyszłych par młodych podejmuje decyzję o udokumentowaniu uroczystości. O ile jednak obecnie standardem jest fotograf, tak kamerzysta na wesele wybierany jest już rzadziej. Jeśli decydujecie się na taką opcję, warto poznać kilka istotnych kwestii, od których trzeba uzależnić jego wybór. Na co zwracać uwagę?

Tagi: Wesele, Oczy, Ślub
Źródło: kobieta.onet.pl

Popieramy kazda zaproponowana investissemment lub pozyczka

Dodano: 19.03.2018 14:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Popieramy kazda zaproponowana investissemment lub pozyczka ma wspólczynnik strat. Tak w zaleznosci od potrzeb i pragnac mozna otrzymac kredyt, niezaleznie od branzy. Ci, którzy maja klopoty finansowe na koniec roku uroczystosci którym marza o posiadaniu wlasnego samochodu przed koncem roku, tak aby constuire czuc sie jak w domu lub rozwinac swoja dzialalnosc. Jest to czas, aby skontaktowac sie z nami, aby otrzymac kredyt w wysokosci do 2000 euro do 5.000.000 euro jako stala tempie 2% non-progressive. Wykonujemy równiez inwestycje dla przedsiebiorstw prywatnych i publicznych na dluzsza mete. W celu uzyskania dalszych informacji, pozostajemy do Panstwa dyspozycji. Kontakt

Tagi: Oczy, Kredyt, Dom
Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Zaproszenia na ślub – na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Dodano: 19.03.2018 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wydawać by się mogło, że zaproszenia na ślub to tylko formalność. Przecież ich rola sprowadza się przede wszystkim do poinformowania bliskich o planowanej uroczystości. W praktyce okazuje się, że zaproszenia ślubne stanowią ważny element przygotowań – podobnie jak wybór dekoracji czy kwiatów. Na co więc zwracać uwagę przy ich wyborze?

Źródło: kobieta.onet.pl

Zaproszenia na ślub ręcznie robione, które zaskoczą gości

Dodano: 19.03.2018 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Organizacja ślubu to nie tylko kwestie związane z wyglądem pary młodej czy dekoracją kościoła. Istotną rolę odgrywają zaproszenia na ślub, które są niejako zwiastunem uroczystości. Mimo że narzeczeni nie muszą szczególnie reklamować najważniejszego w ich życiu wydarzenia, warto zadbać i o ten element. Jeżeli chcecie, aby zaproszenia na ślub wyróżniały się na tle standardowych, dajcie się ponieść odrobinie kreatywności i szaleństwa.

Źródło: kobieta.onet.pl

Najważniejsze królewskie śluby XXI wieku. Który z nich był najpiękniejszy?

Dodano: 19.03.2018 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Śluby członków królewskich rodzin nieustannie budzą ogromne emocje niezależnie od tego, w jakim zakątku świata się odbywają. I nie ma się co dziwić, zwykle należą one bowiem do tych najdroższych, najwystawniejszych i najpiękniejszych. XXI wiek także obfituje w takie uroczystości. Przypominamy najważniejsze z nich.

Źródło: kobieta.onet.pl

11 DZIWNYCH, ale skutecznych sposobów, aby FACET zwrócił na Ciebie uwagę

Dodano: 19.03.2018 11:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na pewno i Tobie zdarzyło się zauroczyć w kimś, kto w ogóle nie zwraca na Ciebie uwagi. A może w najlepszym kumplu, który traktuje Cię niczym siostrę? Co trzeba zrobić, aby facet zwrócił uwagę na kobietę i zobaczył w niej idealną partnerkę na całe życie? Są takie sposoby, które określa się mianem dziwnych. Jednak działają. ...

Źródło: naobcasach.pl

Selena Gomez w bikini z WIELKĄ blizną (ZDJĘCIA)

Dodano: 19.03.2018 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wypoczywała na jachcie ze znajomymi. Bez Justina.

Źródło: www.kozaczek.pl

Korwin-Piotrowska o kultowej okładce z ciężarną Demi Moore

Dodano: 19.03.2018 10:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Karolina Korwin-Piotrowska opowiedziała o pierwszej ciąży gwiazdy, która zmieniła spojrzenie na ważne sprawy. Chodzi oczywiście o Demi Moore na okładce „Vanity Fair”. - Ona na tym ikonicznym zdjęciu otworzyła drogę do myślenia, że w ciąży można się czuć sexy, że to nie jest stan chorobowy - powiedziała.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami