Wiadomości z tagiem Medycyna estetyczna  RSS
Medycyna estetyczna. Uzależnienie XXI wieku?

Dodano: 21.03.2018 13:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Zabiegom medycyny estetycznej poddają się coraz młodsze osoby. Dużym problemem jest to, że zabiegi często wykonują osoby do tego nieuprawnione. Jak upewnić się, czy osoba, która chce nas odmłodzić, na pewno jest lekarzem? Czy medycyna estetyczna jest uzależnieniem XXI wieku? W "Dzień Dobry TVN" rozmawiali o tym psychiatra Maja Polikowska-Herman oraz dziennikarz i autor książki "Zrobieni" Piotr Zachara.

Źródło: kobieta.interia.pl

Medycyna estetyczna coraz popularniejsza

Dodano: 01.03.2018 13:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Czym jest mezoterapia igłowa i na czym polegają kriopeksje? Na jakie zabiegi i operacje najczęściej decydujemy się, by lepiej wyglądać? Z roku na rok rośnie liczba zabiegów medycyny oraz chirurgii estetycznej w Polsce – Polki chcą wyglądać lepiej i młodziej, zaś w społeczeństwie coraz większa jest akceptacja dla tego rodzaju procedur medycznych, budzących nad Wisłą przez wiele lat dużo kontrowersji.

Źródło: kobieta.interia.pl

„Polki nie chcą starzeć się z godnością”

Dodano: 05.01.2018 17:30 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Kobiety z Europy Wschodniej znane są z tego, że zawsze starały się dbać o swój wygląd. Nawet kiedy czasy były ciężkie, one ambitnie stawały na wysokości zadania. Tak jest do dziś – coraz szerzej dostępna medycyna estetyczna jest dużo bardziej popularna w Polsce, niż w niektórych krajach Europy Zachodniej. Dlaczego więc Polki tak chętnie korzystają z zabiegów? Na te i inne pytania odpowiedziała Kalina Ben Sira, założycielka sieci Klinik La Perla.

Źródło: zwierciadlo.pl

THERMIva – zupełnie nowe podejście do medycyny estetycznej kobiecych miejsc intymnych

Dodano: 20.11.2017 12:05 | 14 odsłon | 0 komentarzy

THERMIva to niezwykle łagodny zabieg głębokiej regeneracji stref intymnych kobiety. Zabieg ma zastosowanie zarówno na zewnętrznych narządach płciowych, jak i ściankach pochwy.

Źródło: zwierciadlo.pl

reklama
Kontakt z nami